وزیر تعاون از مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز تقدیر کرد

Untitled-161وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رئیس‌هیات مدیره کانون معلولین توانا و مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز تقدیر کرد

نخستین کنفرانس ملی کارآفرینی اجتماعی در حوزه‌ی معلولیت۳۰ مهرماه سال جاری با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، رئیس هیات‌مدیره‌ی مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد، رییس دانشکده‌ی کارآفرینی دانشگاه تهران و فعالان حوزه‌ی معلولیت برگزار شد.
به گزارش پیک‌توانا: این کنفرانس ملی که در آن اندیشمندان، صاحب‌نظران، صاحبان صنایع، کارآفرینان و فعالان عرصه‌های اجتماعی حضور داشتند با هدف «ارتقای راه‌های توانمندسازی افراد دارای معلولیت در راستای دستیابی به استقلال اجتماعی» برگزار شد.
در این مراسم رئیس‌هیات مدیره کانون معلولین توانا و مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز به‌عنوان «کارآفرین برتر اجتماعی» انتخاب و مورد تقدیر قرار گرفت.
سیدمحمد موسوی که تاکنون موفق به ایجاد بیش از۳۰۰ شغل پایدار برای افراد دارای معلولیت شده در حضور وزیر تعاون، کار ورفاه اجتماعی مورد تجلیل قرار گرفته و از زحمات وی قدردانی به عمل آمد.
در این کنفرانس همچنین دکتر آراستی و رسولیان با ارائه‌ی مقاله‌هایی با عنوان«ماهیت، فرصت‌ها و چالش‌های کارآفرینی اجتماعی» و «معرفی نمونه‌ی تجربی کارآفرینی اجتماعی» به بیان دیدگاه‌های علمی خود پرداخته و دکتر خنیفه به بیان نقش دین، اخلاق و فرهنگ در کارآفرینی اجتماعی پرداخت.
همچنین رییس مجمع خیرین مدرسه‌ساز با ارائه‌ی گزارشی از شروع و نحوه‌ی فعالیت خود در این عرصه به ضرورت کارآفرینی در اجتماع اشاره کرد.
دکتر روستا و علیرضاامیدوار از دیگر سخنرانان این برنامه بودند که به ترتیب در زمینه‌های «نظام‌های مدیریتی در سازمان‌های کارآفرینی»«مسئولیت پذیری اجتماعی و کارآفرینی اجتماعی» دیدگاه‌های خود را بیان کردند.
مدیرمرکز توانبخشی حرفه‌ای در سوئد و مدیرعامل شرکن همگام نیز در ادامه دیدگاه‌ها و مقالات‌ علمی خود را برای حاضران در کنفرانس تبیین کردند.
در ادامه سایر صاحب‌نظران دیدگاه‌های خود را تشریح کرده و از مقالات و کارآفرینان برتر اجتماعی با حضور وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی تجلیل به‌عمل آمد.
رقیه بابایی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *