نامه یکی از مشتریان فیروز

IMGنامه یکی از مشتریان فیروز

مدیر عامل محترم گروه بهداشتی فیروز

سلام علیکم، با عرض ادب و احترام و خسته نباشید خدمت شما و تمامی کارکنان زحمتکش این گروه. اینجانب یکی از آشنایان قدیمی و مشتریان جدید شما می باشم و واقعاً خوشحالم که میتوانم در کنار دوستانی چون شما باشم و من کیفیت کار شما را از دیگران و از پدر و مادرانی که از تولیدات شما مصرف نمودند، شنیده ام و چون به تازگی خداوند به من لطف نموده و پدر شده ام، دوست دارم که کیفیت را در کنار شما تجربه کنم و برای همین از محصولات شما خریداری نموده ام و تا به حال هم آشنایان و خانواده ام کاملاً راضی بوده اند.

اینجانب خواستم با نوشتن نامه ایی کوچک  به عزیرانی بزرگ از زحمات  شما تشکر و قدردانی کرده باشم و کار خوب شما لایق تعریف کردن هم هست و بدانید که این مردم سرزمین آریایی ما چقدر فهیم هستند و عاشق محصولات با کیفیت و کار شما زیر ذره بین دقیق مردم قرار دارد.

امیدوارم که همچنان در زیر سایه ی ایمان و توکل به خدا به کار و تلاش خود ادامه دهید تا بتوانید چرخ های اقتصادی و خود کفایی کشور عزیزمان را به حرکت در آورده و نام ایران را بر فراز قله های جهان به اهتزاز در آورید و این مردم که سرمایه های اصلی کار شما می باشند را از خودتان راضی نگهدارید.

از شما خواهشمندم به دلیل علاقه ام به تولیدات شما، تاریخچه ایی از تاسیس این گروه و اسامی انواع محصولات تولیدی خودتان را برای ما بفرستید تا با شما بیشتر آشنا شویم. کیفیتی مطلوب و به روز برای هر روز با محصولات بهداشتی فیروز – با تشکر فراوان – دوستدار همیشگی شما  محمد جواد تابه زر

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *