مدیر عامل گروه بهداشتی فیروز در “دهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره‌وری” مورد تقدیر قرار گرفت

Untitled-131مدیر عامل گروه بهداشتی فیروز در “دهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره‌وری” مورد تقدیر قرار گرفت

رییس هیئت مدیره‌ی کانون معلولین توانا و مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز در “دهمین کنفرانس ملی کیفیت و بهره‌وری” که با حضور دکتر سیدحمید کلانتری معاون وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در بخش تعاون، مهرداد بذرپاش نماینده مجلس و جمعی از قوی ترین مدیران صنایع کشور و در  سالن همایش های بین المللی صداوسیما برگزار شد مورد تقدیر قرار گرفت.

به گزارش پیک توانا: سیدمحمد موسوی در این کنفرانس با بیان این مطلب که کیفیت و بهره وری زاییده ی سازمان و چرخه ی اقتصادی است و پیکره ی هر سازمانی را انسانها می سازند گفت: این انسان ها هستند که با تلاش خود منشا کیفیت و بهره وری در سازمان ها می شوند و باید به این تلاش احترام گذاشت.

وی با طرح این پرسش که در برنامه ریزی های اقتصادی آیا نگاه ما همواره باید به اروپا باشد تا از آنها تقلید کنیم؟ ادامه داد:ما در فیروز نگاهی فهیم به انسانها انداختیم و دیدگاه امپریالیستی غرب را از خود دور کردیم.

این کارآفرین برتر کشوری اظهار داشت:ما با بها دادن به توانایی انسان هایی که محدودیت جسم داشتند روی انسان حساب کردیم و در بازی های اقتصادی به او نقش داده و او را به بازی گرفتیم.

موسوی تاکید کرد: واقعیت این است که ما در فیروز، تنها شامپو و صابون تولید نمی کنیم بلکه رویکردهای اجتماعی ۷ گانه ی خود را در غالب صنعت به جامعه عرضه می کنیم.

این کارآفرین برتر اجتماعی در پایان مورد تقدیر قرار گرفته و از دست مسئولان حاضر در کنفرانس لوح تقدیر دریافت کرد.

گفتنی است “فیلم قصه ی یک مرد” که مستندی از زندگی این فعال اجتماعی است در این کنفرانس پخش شد و مورد استقبال بی نظیر حاضران قرار گرفت به‌گونه‌ای که شرکت کنندگان در کنفرانس پس از تماشای این مستند تا دقایق طولانی به پا خواسته بودند و به پاس تلاش ها و رویکردهای ارزشی سیدمحمدموسوی مبنی بر ارج نهادن بر توانمندی های معلولان برای او کف می‌زدند.

رقیه بابایی

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *