مدیرعامل فیروز موفق به کسب «تندیس برترین بنگاه‌های اقتصادی کشور با رویکردهای اجتماعی» شد


۴۲۳۸۲۶۳۴۹_۹۹۴۹۰_۶۸۲۲۷۵۰۹۷۳۸۴۰۴۴۹۷۹۱مدیر عامل گروه بهداشتی فیروز عنوان برترین بنگاه‌های اقتصادی کشور با رویکردهای اجتماعی را به خود اختصاص داد و لوح و تندیس برترین بنگاه‌های اقتصادی با رویکردهای اجتماعی را از شهردار تهران دریافت کرد.

به گزارش پیک‌توانا: کانون معلولین توانا و گروه بهداشتی فیروز در نخستین همایش مسئولیت اجتماعی بنگاه‌های اقتصادی به‌عنوان برترین بنگاه‌های اقتصادی کشور با رویکردهای اجتماعی شناخته شده و تندیس برترین بنگاه‌های اقتصادی با رویکردهای اجتماعی به سید محمد موسوی، رئیس هیات‌مدیره‌ی کانون معلولین توانا و مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز اعطا شد.

در این همایش که توسط شهرداری تهران و با حضور محمدباقر قالیباف شهردار تهران و جمع زیادی از کارشناسان اقتصادی، صاحبان صنایع و صاحبان برندهای بزرگ در سالن همایش‌های برج میلاد برگزار شد سید محمد موسوی به تبیین ترویج فرهنگ سرمایه‌داری الهی پرداخته و اظهار داشت: با نهادینه شدن این سبک در جامعه بسیاری از بحران‌های اجتماعی از جمله بیکاری، طلاق، افسردگی، اعتیاد و خودکشی از جامعه رخت خواهند بست.

مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز اظهار داشت: کانون معلولین توانا بدون عدم دریافت کمک بلاعوض توانسته چند شرکت و کارگاه تولیدی راه‌اندازی کرده و به ایجاد اشتغال برای افراد دارای معلولیت دست بزند.

وی سرمایه‌دار را نماینده‌ی خدا بر سرمایه دانست و افزود: سرمایه متعلق به تمام اعضای جامعه است و باید به سود مردم مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

این کارآفرین برتر کشوری اذعان داشت: هم‌اکنون ۹۲ درصد از کارکنان خطوط تولید کارخانه‌ی فیروز را افراد دارای معلولیت تشکیل می‌دهند و افزایش تقاضای جامعه و فروش بالای این محصولات نشان از موفقیت این افراد در عرصه‌ی تولید محصولات بهداشتی کودک دارد.

موسوی در پایان افراد دارای معلولیت را صاحب توانمندی دانست و تاکید کرد: نوع فعالیت کارکنان معلول در فیروز به گونه‌ای بوده که ما در شرایط تحریم موفق به افزودن یک شیفت کاری شده و هم‌اکنون طرح توسعه‌ی این مجموعه را در دست اجرا داریم.

رقیه بابایی

Untitled-1-50

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *