سازمان های مردم نهاد کشور از کارخانه فیروز بازدید کردند

سازمان های مردم نهاد کشور از کارخانه فیروز بازدید کردند

۹۰۵۱۵۸_origهم‌زمان با دومین روز از سومین مجمع هم‌اندیشی سازمان‌های مردم‌نهاد معلولان کشور بیش از یکصد تن از مدیران و مسوولان سازمان‌های مردم‌نهاد کشور از کارخانه فیروز در استان قزوین بازدید کردند.

سومین نشست هم اندیشی سازمان های مردم نهاد معلولان کشور در روزهای سه شنبه  و چهارشنبه (۵ و ۶ خرداد ماه) به میزبانی استان قزوین و  به همت کانون معلولین توانا با حضور بیش از ۶۴ تشکل و سازمان مردم نهاد برگزار شد.

در روز دوم این مجمع اعضای شرکت کننده از کارخانه فیروز که محصولات بهداشتی تولید می‌کند، بازدید کردند.

مدیرعامل این کارخانه به عهده سید محمد موسوی یکی از کار آفرینان برتر کشور است که در زمان بازدید توضیحات لازم را برای مهمانان ارائه داد.

۹۲ درصد کارمندان و کارکنان این کارخانه را افراد توان یاب(معلول) تشکیل می دهند و یکی از اهداف مسوول این کارخانه بهره گیری از نیروی کار و توانایی افراد معلول عنوان شد.

کارخانه فیروز در شهرک صنعتی استان قزوین به عنوان یکی از کارخانه های نمونه کشور در عرصه کارآفرینی معرفی شده است و بسیاری از افراد توان یاب و خانواده های آنها از این حیث مشغول به فعالیت هستند.

همچنین یکصد تن مهمان دعوت شده به مجمع هم اندیشی سازمان های مردم نهاد از کارخانه تولیدات کانون معلولین توانا نیز بازدید به عمل آوردند.

لازم به ذکر است که در این کارخانه نیز افراد معلول مشغول به کار می باشند و این محل اشتغالزایی و تولیدی نیز به عنوان یکی از کارخانه های کارآفرین برگزیده شده است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *