گزارش حضور فیروز در بیست و یکمین نمایشگاه مواد شوینده و بهداشتی

نمایشگاه پلی بین مصرف کنندگان و شرکت فیروز

نمایشگاه بین المللی Clean & Beauty 2014  مهمترین رویداد نمایشگاهی صنعت آرایشی بهداشتی و شوینده کشور می باشد .

گروه بهداشتی فیروز با توجه به رسالت و دغدغه همیشگی خود که همانا سلامتی جسم و روح کودک و مادر می باشد، جهت معرفی محصولات جدید خود که هر کدام گامی موثر در سلامت بیشتر کودک می باشند در این نمایشگاه شرکت کرد.

علاوه بر این کارشناسان این شرکت با حضور در غرفه فیروز به سوالات تخصصی مادران و مصرف کنندگان عزیز پاسخ گفته و این عزیزان را راهنمایی کرده تا بتوانند بهترین و مفید ترین محصول را برای کودک دلبند خود انتخاب و به درستی مصرف نمایند.

اهداف تعيين شده جهت شركت در اين نمايشگاه :

 1-  معرفی برند فیروز و محصولات آن و ديدگاه اجتماعي سازمان

2- معرفي كانون معلولين توانا

3- مذاکره با تامین کنندگان داخلی و خارجی

4- مذاکره با توزیع کنندگان داخلی

5- مذاکره با توزیع کنندگان صادراتی

6- آشنایی با سایر تولید کنندگان این عرصه … 

حضور کانون معلولین توانا :

کانون معلولین توانا نیز که تحت حمایت گروه بهداشتی فیروز می باشد، با شرکت در این نمایشگاه اهداف و آرمان های متعالی خود را به اطلاع عموم رساند و سبب گردید که افراد و شرکت های مختلف علاوه بر جنبه اقتصادی و حمایت مادی از معلولین عزیز با روش هایی آشنا شوند که گروه بهداشتی فیروز سالهاست که این موارد را با جدیت پیگیری می نماید و برنامه ریزی و هماهنگی کانون معلولین با شرکت فیروز باعث اشتغال و کارآمدی ظرفیت های نهفته این معلولین عزیز شده است. همچنین در این قسمت برخی اقلام صنایع دستی که معلولین عزیز تولید کرده اند نیز به نمایش گذاشته شد.

طی مصاحبه زنده مدیر عامل محترم جناب آقای سید محمد موسوی با شبکه بازار، برند فیروز، آرمان ها و دستاورد های اقتصادی، معنوی در زمینه های اشتغال معلولین و…. به عموم معرفی گردید.

فیلم مستند گروه بهداشتی فیروز ، معرفی کننده دیدگاه های کلان مدیریت و نوع نگاه فیروز به مسئله  سود و زیان، و انتقال اهمیت اشتغال نسبت به سود بیشتر از طریق اتوماسیون در شبکه های جهانی العالم، الکوثر و پرس تی وی (Press TV ) پخش شد. تا عموم مردم و دیگر صنعتگران و فعالان در این صنعت بتوانند از تجربیات گروه بهداشتی فیروز در زمینه اشتغال معلولین و حمایت از این قشر، استفاده نمایند.

برخلاف جو غالب نمایشگاه که تخصصی بوده و بیشتر مراجعان و بازدیدکنندگان، نمایندگان فروش و شرکت های پخش هستند، غرفه فیروز تعداد قابل توجهی بازدیدکننده عمومی داشت که این مسئله سبب شد تا بتوانیم بازخورد مصرف محصولات و خواست و نیاز مصرف کننده را به صورت چهره به چهره و مستقیم دریافت کنیم.

در انتها با یاری خداوند، تلاش تمامی همکاران حاضر در غرفه و حمایت ها  و حضور موثر شما مصرف کنندگان عزیز این نمایشگاه با موفقیت به اتمام رسید و دستاورد هایی بسیاری برای ما داشت تا بیش از پیش بتوانیم آرمان های خود را باور و بارور کرده و در اشاعه آنها تلاش نماییم.

_MG_6011
_MG_6040 _MG_5934 _MG_5938 _MG_5943 _MG_5945 _MG_5949 _MG_5974 _MG_5975 _MG_6001

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *