پیام نوروزی مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز

IMG_9586پیام نوروزی مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز

آقای سید محمد موسوی

فرا رسیدن سال نو همواره نوید بخش افکار نو، کردار نو و تصمیم های نو برای آینده است. آینده ای که همه امید داریم بهتر از گذشته باشد.

اکنون در شرایطی به پیشواز سال ۱۳۹۵ می رویم که سال گذشته را با فراز و نشیبهای آنچنانی و البته با همت والای همکاران و هم افزایی تک تک عزیزان پشت سر نهادیم تا به آنچه که در باورهای قلبی وآرمانهای بلند خود بدان معتقد و پایبندیم نزدیکتر شویم .

سال ۱۳۹۴ اگر چه از ابتدا با دشواریهای فراوانی برای ما توام بود لیکن پایان خوشی داشت زیرا به لطف پروردگار متعال و همدلی یاران توانستیم ضمن تداوم تولید و حفظ کیفیت ممتاز محصولات شرکت ، درتوسعه زیرساختهای جدید به منظور تولید تحت استانداردهای اروپا ( GMP ) با دورنمای توسعه صادرات ، گامهای موثری برداریم تا فیروز که تا به امروز همچون سدی محکم در مقابل ورود کالاهای خارجی ایستاده بود، به زودی در ویترین فروشگاههای مطرح اروپا به عنوان نمادی از کشورعزیزمان ایران حافظ  سلامت کودکان و مادران در اقصی نقاط جهان باشد.

اکنون ما مفتخریم که در سنگر تولید از پی اعتقادات و مسئولیتهای اجتماعی خود عشق و امید به زندگی تولید می کنیم . ما توانستیم ضمن حفظ کیفیت و رعایت حقوق مشتریان ، مدافع تمام قد توانمندی های معلولان در مدیریت باشیم و در سایه همدلی و همیاری در حوزه توانمندسازی معلولان با ارائه تعریف جدیدی از معلولیت و با حفظ عزت و کرامت انسانی معلولان ( در سایه عدم درخواست کمک بلاعوض) ، در دنیای مدیریت نوین ، سرمایه گذاری مبتنی بر باورها و آرمانهای اعتقادی را چیزی به مراتب بالاتر از کارآفرینی معرفی نمائیم که

همانا ارزش آفرینی است و امید است از پی آن با ترویج سرمایه داری الهی ، پیام قابل تعمقی را برای صاحبان و متولیان صنعت و مسئولان به ارمغان آوریم.

درخاتمه از مصرف کنندگان  محصولات فیروز که با استقبال خود ، برند فیروز را ارزشمند تر از قبل می کنند ، صمیمانه سپاسگزارم و به این نکته بسنده می نمایم که :

آری زیستن در مسیر خدمت به جامعه و عشق به انسانها ، سعادتی است که نیکان روزگار همواره در پی آنند زیرا راه خدا از میان خلق می گذرد و خوشا به حال آنان که توفیق اندیشیدن به خلق را دارند…

مطالب مرتبط

3 نظر

 1. جبار محمدی

  باسلام ازجملات زیبا و پرمعنای شما کمال تشکر را دارم
  شمای که برای آیندگان امید و راه پشرفت را مهیا ساخته آید دست های شما را میبوسم و این جمله که معلولیت محدودیت نیست را معنای تازه بخشیده آید ( جبار محمدی کارمند شرکت آبفا کردستان)

  پاسخ
 2. Taher Tabib Zadeh

  باعرض سلام خدمت مدیریت محترم،اگه لطف کنیدکاتالوگ جدیدتمام محصولات فیروزرو بصورتpdfیاعکس تمام محصولات بصورت jpegرودرسایت بذارین ممنونتون میشم،اگه لطف کردین تهیه کردیددرکانال تلگرام اطلاع رسانی کنید،ممنون اززحمات بی شائبه شا

  پاسخ

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *