معلولان در عرصه تولید، موفق ظاهر شده‌اند

معلولان در عرصه تولید، موفق ظاهر شده‌اند

pic-125466مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه سراسر کشور: معلولان در عرصه تولید، موفق ظاهر شده‌اند

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره های رفاه سراسر کشور در بازدید از خطوط تولید گروه بهداشتی فیروز اظهار داشت: گروه بهداشتی فیروز به دلیل جلب اعتماد خانواده های ایرانی، رقابت با برندهای برتر جهانی و به مشارکت گرفتن نیروهای دارای معلولیت مجموعه ای متمایز است.

به گزارش پیک توانا: دکتر فرشید گل زاده در این بازدید ضمن آشنایی با نحوه فعالیت کارکنان دارای معلولیت بیان کرد: کارکنان فیروز اگرچه دارای محدودیت جسمی هستند اما فعالیت آنها نشان می دهد که این افراد در عرصه تولید، موفق ظاهر شده اند.

گلزاده با بیان اینکه فیروز یک مجموعه ارزش آفرین است تصریح کرد: محدودیت های کارکنان فیروز در آنها موجب بروز توانمندی هایی شده که سایر افراد از آن بی بهره اند.

مدیرعامل فروشگاه های زنجیره ای رفاه سراسر کشور بیان کرد: کانون معلولین توانا و فیروز به عنوان الگوهای موثر اثبات کرده اند که محدودیت ها هرگز مانع از کارایی، پیشرفت و توسعه انسان محور نخواهند شد.

معلولان در عرصه تولید، موفق ظاهر شده‌اندفرشید گل زاده با اشاره براینکه معلولیت، منافاتی با ارتقا و پیشرفت ندارد افزود: قوی ترین تئوری های دنیا و بزرگترین مدل های مدیریتی و استراتژیک از دل محدودیت ها برخاسته و مدیون محدودیت ها هستند چرا که انسان ها در سختی و محدودیت است که استعدادهای خود را بروز داده و زمینه جهش به مراحل بالاتر برایشان مهیا می شود.

وی محیط کاری واحد تولیدی فیروز را حاکی از همبستگی و نشاط دانست و گفت: در این محیط افراد یک تن واحد هستند و اگر فیروز نیروهایی غیر از معلولان را به کار می گرفت شاید این فضای صمیمانه شکل نمی گرفت.

این مسئول فروشگاه های زنجیره ای رفاه با بیان اینکه افراد دارای معلولیت نیروهایی کارآمد و توانمند هستند اذعان داشت: بازدید امروز زمینه جذب نیروهای دارای معلولیت را در انسان تقویت می کند.

دکتر گل زاده افراد دارای معلولیت را صاحب اندیشه، تفکر و خلاقیت دانست و ابراز داشت: من در برخی از پرسنل دارای معلولیت خود استعدادهایی را سراغ دارم که نظیر آن را در افراد تندرست مشاهده نکرده ام.

وی همچنین معرفی محصولات فیروز به جامعه را از وظایف اجتماعی خود دانسته و تاکید کرد: رویکرد فیروز باید در جامعه منعکس شود و امیدواریم شاهد توسعه این واحد در حوزه های تولید محصولات، کارآفرینی و ایجاد بسترهای شغلی برای افراد دارای معلولیت باشیم.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *