قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است

قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است
9 اردیبهشت 1401
مدیر سایت

مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز:
قانون حمایت از معلولان اجرا شود/فیروز برکت محور است

موسوی در گفتگو با رئیس‌جمهور خواستار اجرای قانون جامع حمایت از معلولان شد.
به گزارش روابط عمومی فیروز؛ سید محمد موسوی در جریان بازدید رئیس‌جمهوری از کارخانه فیروز که روز گذشته اتفاق افتاد از رئیس‌جمهور خواست تا ترتیبی اتخاذ کند که در دولت سیزدهم شاهد اجرای قانون حمایت از معلولان باشیم.
بنیانگذار کانون معلولین توانا در مراسم افطاری با رئیس‌جمهور که با جمعی از کارگران معلول این مجموعه برگزار شد بیان کرد: ما با فعالیت در فیروز به سبک الهی سرمایه‌داری می‌کنیم. نگاه ما انسانی است و به جای سور محوری، برکت محوریم.
موسوی ادامه داد: نگاه مجموعه فیروز و کانون توانا نسبت به معلولیت در دنیا بی‌نظیر است چرا که ما معتقدیم معلولیت ناتوانی نیست بلکه تنها یک محدودیت است.
مشاور سازمان ملل در امور معلولان افزود: کارکنان معلول فیروز اثبات کرده‌اند که از افراد تندرست نیز توانمندترند و اعتقاد دارند انسان‌ها از پی محدودیت توانمند شده‌اند پس معلولان که محدودترند سازنده‌ترند.
به گفته این کارآفرین برتر کشور در زمینه اشتغالزایی معلولان، خداوند با اعطای معلولیت به معلولان، آنها را از انجام امور فیزیکی منع کرده و مشاغل فکری و مدیریتی را برایشان منظور کرده اما علت اینکه ما در جامعه این افراد را در پست‌های مدیریتی نمی‌بینیم این است که بستر و شرایط لازم برای ظهور توانمندی معلولان در جامعه فراهم نیست.
این مدافع حقوق معلولان تأکید کرد: در چهره تک‌تک کارگران شریف فیروز پزشک، استاد دانشگاه، وکیل، وزیر و مدیرانی را می‌بینم که در نتیجه فراهم نبودن امکانات و زیرساخت‌های جامعه به جایگاه اصلی خود نرسیده‌اند.
انسان‌ها از پی محدودیت توانمند شده‌اند و طبق این تعریف معلولان که محدودترند سازنده‌تر از سایرین‌اند.
عضو دپارتمان اکوسوک همچنین اذعان داشت: خداوند از روح خود در جسم خاکی ما انسان‌ها دمید اما به مت معلولان قفس شکسته داد و بنابراین روح ما معلولان زودتر از دیگران می‌تواند به پرواز درآید پس معلولیت تن، سرآغاز پرواز روح است.
رئیس‌جمهوری شب گذشته از خط تولید گروه بهداشتی فیروز و از فعالیت کارگران معلول این مجموعه بازدید کرد و پس از اقامه نماز مغرب و عشا با جمعی از معلولان، افطاری روزه خود را نیز به همراه کارگران این واحد تولیدی افطار کرد.

مطالب مرتبط

بازدید جمعی‌ از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز از فیروز 2 آذر 1401
بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز 24 آبان 1401
بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا 8 شهریور 1401
برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا 3 مرداد 1401
رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند 10 اردیبهشت 1401
قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است 9 اردیبهشت 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد.

تمامی حقوق مطالب برای “گروه بهداشتی فیروز”محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.