فیروز قزوین با اقتدار به مرحله نهایی راه یافت

ntitled-136در ادامه رقابتهای لیگ دسته یک بسکتبال باویلچر باشگاههای کشور :
فیروز قزوین با اقتدار به مرحله نهایی راه یافت
به گزارش پیک توانا تیم بسکتبال با ویلچر فیروز قزوین که عنوان سومی لیگ دسته یک سال قبل را یدک می کشد در لیگ امسال با شکست قاطع حریفان به عنوان سرگروه راهی مرحله پایانی این رقابتها شد.
سرپرست تیم فیروز در گفتگو با پیک توانا با اشاره به درخشش بازیکنان این تیم در مرحله مقدماتی گفت : تیم فیروز امسال یکی از بختهای مسلم صعود به لیگ برتر است و ما در مرحله مقدماتی طوری برنامه ریزی کرده بودیم تا با سرگروهی عملاً در مرحله حذفی حضور پیدا نکنیم و مستقیماً به مرحله نهایی برویم.
سیروس ماله میری در ادامه افزود: در مرحله مقدماتی تیمهای شهرداری تبریز ، شهرداری بوکان و هیئت گیلان حریفان ما بودند که خوشبختانه کادر فنی و بازیکنان ما توانستند با فاصله زیاد حریفان خود را شکست داده و راهی مرحله پایانی شوند.
وی در ادامه با اشاره به توانمندیهای معلولان و جانبازان در عرصه های مختلف گفت : برای باشگاه فرهنگی ورزشی فیروز ، رقابت در میادین ورزشی فقط یک بهانه است تا انگیزه ای باشد برای حضور معلولان و جانبازان عزیز در عرصه اجتماع و به همین خاطر هم در مرحله میزبانی قزوین رقابتها با شعار ” به حقوق اجتماعی معلولان احترام بگذاریم ” انجام پذیرفت که امیدوارم شروع خوبی برای توجه به این مسئله باشد .
درخاتمه گفتنی است که دور چهارم مرحله مقدماتی رقابتها به میزبانی قزوین برگزار شد و تیم فیروز قزوین توانست شهرداری تبریز را ۷۰ بر ۵۱ و شهرداری بوکان را ۶۲ بر ۵۵ شکست دهد .

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *