صبح امروز در قزوین انجام شد: اعطای نشان عالی کیفیت به گروه بهداشتی فیروز

به گزارش پیک‌توانا: صبح امروز در آیین تجلیل از واحدهای نمونه استان قزوین که همزمان با روز ملی استاندارد و با حضور نماینده‌ی ولی فقیه در استان، معاون سیاسی استاندار و مدیران استانی برگزار شد تندیس و نشان عالی کنترل کیفیت به گروه بهداشتی فیروز اعطا شد.

در این مراسم از گروه بهداشتی فیروز به‌عنوان واحد تولیدی که کیفیت را حق مشتری دانسته و  آن را مقدم بر تولید می‌داند قدردانی شد.

در آیین تجلیل از واحدهای نمونه استان قزوین همچنین از سیدمحمد موسوی مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز به‌عنوان «مرد همیشه ایستاده‌ی صنعت» و کارآفرین برتر اجتماعی در کشور یاد شد.

گفتنی است گروه بهداشتی فیروز هفته‌ی گذشته موفق به کسب نشان عالی کیفیت و استاندارد در سطح ملی نیز شده و هم‌اکنون به‌عنوان یک برند استاندارد کشوری شناخته می‌شود.

لازم به ذکر است این واحد تولیدی با ایجاد زمینه‌ی اشتغال برای افراد دارای معلولیت در حال حاضر ۵۲۰ نیروی معلول را به اشتغال گرفته و بیش از ۹۵ درصد کارکنان این واحد تولیدی را نیروهای معلول تشکیل می‌دهند.

گروه بهداشتی فیروز تنها واحد تولیدی در کشور است که با رویکرد اجتماعی و فراهم آوردن سازوکار اشتغال و جذب نیروهای دارای معلولیت در عرصه‌ی اقتصادی فعالیت می‌کند.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *