شهین دخت مولاوردی مشاور ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی به همراه جمعی از مسئولان از شرکت فیروز و اشتغال معلولان بازدید کردند.

شهین دخت مولاوردی مشاور ویژه رئیس جمهور در حقوق شهروندی به همراه جمعی از مسئولان از شرکت فیروز و اشتغال معلولان بازدید کردند.

در ادامه این بازدید نشست صمیمی مدیران شرکت فیروز با دستیار ویژه رئیس‌جمهور در سالن کنفرانس شرکت فیروز برگزار شد.

سید محمد موسوی بنیان گذار کانون توانا اظهار داشت: در مجموعه فیروز به دنبال سود محوری نیستیم بلکه هدف از ایجاد این بنگاه اقتصادی و رونق گرفتن این مجموعه برکت محوری است.

وی بیان کرد: با برکت محوری می‌توان در بنگاه های اقتصادی موفق و موثر حاضر شد چراکه برکت محوری از آنجا نشات گرفته که به سود و نیروی کم قانع هستیم و هرگز این موارد را جایگزین سرمایه‌داری کاپیتالاسیون نخواهیم داشت.

موسوی خاطرنشان کرد: سرمایه‌داری کاپیتالیسیون همواره  به دنبال افراد متخصص و سود کم بوده ولی مجموعه فیروز بالعکس این موضوع عمل کرده به گونه‌ای که فردی که معلولیت بیشتری دارد در اولویت است.

بنیان‌گذار کانون توانا مطرح کرد: پیامد این اقدام این بوده که پذیرای معلولین توانا هستیم و با رویکرد اجتماعی و ارتقاء توانمندی و همت معلولان در پی تحول در ساختار جامعه هستیم.

وی خاطرنشان کرد: معلولان مواد اولیه در ساختار جامعه‌اند و از پی محدودیتی که دارند موفق‌ترند چراکه به دنبال اندیشه های نوین در جهت بالا بردن انگیزه معلولین در جامعه ونوع نگرش آنها گام‌های  موثر بردارند.

 

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *