رییس هیات مدیره‌ی کانون معلولین توانا کارآفرین برتر اجتماعی

Untitled-148«نخستین کنفرانس کارآفرینی اجتماعی در حوزه‌ی معلولیت» توسط مجتمع آموزشی نیکوکاری رعد و با مشارکت دانشکده‌ی کارآفرینی دانشگاه تهران برگزار می‌شود.

به گزارش پیک‌توانا: این کنفرانس ۳۰ مهرماه سال جاری و با حضور اندیشمندان، صاحب‌نظران، صاحبان صنایع، کارآفرینان و فعالان عرصه‌های اجتماعی و با هدف ارتقای راه‌های توانمندسازی افراد دارای معلولیت در راستای دستیابی به استقلال اجتماعی برگزار خواهد شد.

گفتنی‌است در این کنفرانس از رییس هیات‌مدیره‌ی کانون معلولین توانا به‌عنوان «کارآفرین برتر اجتماعی» تقدیر به‌عمل خواهد آمد.

لازم به ذکر است رییس هیات مدیره‌ی کانون معلولین توانا در این کنفرانس و در جمع مسئولان و صاحبان صنایع به سخنرانی خواد پرداخت.

همچنین گفتنی‌است بیان راه‌های کارآفرینی اجتماعی و فواید آن، کارآفرینی در کانون معلولین توانا و نقش موثر افراد دارای معلولیت در صنعت و اقتصاد از جمله محورهای سخنرانی«سیدمحمد موسوی» در این کنفرانس خواهد بود.

قابل ذکر است«سیدمحمدموسوی» به‌عنوان رییس هیات ‌مدیره‌ی کانون معلولین و مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز، تاکنون موفق به ایجاد بیش از ۳۰۰ شغل پایدار برای افراد دارای معلولیت شده است.

همچنین در حدود ۹۰ درصد از کارکنان گروه بهداشتی فیروز و تمام کارکنان و مدیران کانون معلولین توانا را افراد معلول تشکیل می‌دهند.

لازم به ذکر است وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی در مراسم اختتامیه‌ی این همایش حضور خواهد داشت.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *