رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین: در فیروز نیت کارها الهی و انسان دوستانه است

۴۲۶۲۱۶۹۰۳_۷۳۳۹۶_۱۶۱۱۴۹۱۴۵۷۳۶۷۷۸۵۹۰۰۹

رئیس دانشگاه علوم پزشکی قزوین در نشست با مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز که با حضور دکتر قجربیگی معاون غذا و داروی دانشگاه علوم پزشکی و هیات همراه صورت گرفت ظهار کرد: نگاه ما و جامعه پزشکی به معلولان نگاهی احساسی و ناشی از ترحم نیست بلکه ما به معلولان نگاهی حاکی از توانایی و باور توانمندی های آنها داریم.

به گزارش پیک توانا: دکتر منوچهر مهرام در این نشست تاکید کرد: نیتی که در راه اندازی فیروز و اشتغالزایی برای معلولان وجود داشته به هیچ وجه نیت تجاری و اقتصادی نیست بلکه نیت انسان دوستانه و الهی است و این در سراسر فضای کارخانه ملموس است.

۴۲۵۴۰۸۸۹۶_۱۰۸۰۹۸_۱۴۳۶۱۲۰۹۶۵۸۹۱۲۷۵۷۳۰۰

وی با تاکید بر اینکه کانون توانا و فیروز مجموعه های توانمندی هستند افزود: این دو مجموعه توانسته اند بستر مناسبی برای بروز استعدادهای افراد دارای معلولیت فراهم بیاورند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی خطاب به مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز اذعان کرد: اجر معنوی کاری  که شما با خلق کانون توانا و فیروز پشت کرده اید  بیش از صد بارعمر کردن و انجام کارهای عبادی در این صد بار عمر کردن است.

وی که خود از دلسوزان جامعه پزشکی است ضمن اعلام حمایت همه جانبه خود از فعالیت های مرتبط با افراد دارای معلولیت بیان کرد: در بحث درمان و رفع چالش ها و مسائل پزشکی معلولان در کنار کانون توانا و فیروز خواهیم بود.

مهرام همچنین در حاشیه نشست از خطوط تولید کارخانه فیروز و  نحوه فعالیت کارکنان دارای معلولیت و همچنین از بخش های در حال احداث این مجموعه بازدید کرد.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *