رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز: کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند

رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند
10 اردیبهشت 1401
مدیر سایت

رئیس‌جمهوری کارگران دارای معلولیت را مجاهدان در راه خدا خواند.

به گزارش روابط عمومی فیروز؛ رئیس‌جمهور در جریان بازدید از گروه بهداشتی فیروز که شب گذشته به همراه امام جمعه و نماینده ولی فقیه در استان، وزیر کار، استاندار قزوین و جمعی از مسئولان صورت گرفت، کارگران دارای معلولیت را مجاهدان راه خدا دانست و گفت: خداوند فرموده هرکس در راه کسب روزی حلال برای خانواده‌اش تلاش کند مجاهد فی سبیل‌الله است.

آیت‌اله رئیسی در ادامه از مدیریت و کارکنان گروه بهداشتی فیروز به‌ویژه از واحد آزمایشگاه و کنترل کیفی این مجموعه قدردانی کرد و افزود: از آقای موسوی باید قدردانی کنیم که هم مجموعه را فعال نگهداشته و هم فرصت‌های شغلی را در اختیار افرادی قرار داده که امکان اشتغال در سایر واحدها برایشان اندک است.

رئیسی تصریح کرد: فکر و عمل مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز که منجر تولید می‌شود شایسته قدردانی است و خداوند طبق فرمایش خداوند « لِکُلِّ صَبَّارٍ شَکُورٍ» انسان باید هم استقامت داشته باشد و هم در آن استقامت شکرگذار باشد.

رئیس‌جمهوری تأکید کرد: در حالیکه در ظاهر تصورها این است که کارگران معلول در انجام کار توان لازم را ندارند اما این گروه نشان داده‌اند که توانا بوده و در کار کم نمی‌گذارند.

وی خطاب به کارکنان معلول فیروز گفت: اینکه شما معلولیت را ناتوانی نپنداشته، آن را عامل محدودکننده ندانسته‌ و از آن عبور کرده‌اید و چند برابر یک فرد فعال امروز تلاش می‌کنید نشانه اراده شماست و اگر انسان اراده کند می‌تواند با معلولیت هم به قله موفقیت برسد.

رئیسی فعالیت افراد دارای معلولیت را عزتمندانه دانست و اذعان کرد: فعالیت بسیاری از عزیزان دارای معلولیت که همه‌ساله در پاراالمپیک می‌درخشند چندین برابر فعالیت افراد تندرست قیمت دارد و دلیلش هم اراده این عزیزان است.

آیت‌اله رئیسی با بیان اینکه همه ما در پیشگاه الهی در معرض امتحان قرار داریم افزود: خداوند برخی را با فقر برخی را با غنا، برخی را با سلامتی و برخی را با عارضه جسم امتحان می‌کند و می‌فرماید: ما شما را امتحان می‌کنیم تا ببینیم کدام‌یک در امتحان خود بهترین کار را انجام می‌دهید.

رئیس‌جمهور شب گذشته ضمن بازدید از خطوط کاری گروه بهداشتی فیروز با فعالیت کارگران دارای معلولیت آشنا شد و همچنین پس از اقامه نماز مغرب و عشا، روزه خود را در با کارگران دارای معلولیت افطار کرد.

مطالب مرتبط

بازدید جمعی‌ از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز از فیروز 2 آذر 1401
بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز 24 آبان 1401
بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا 8 شهریور 1401
برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا 3 مرداد 1401
رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند 10 اردیبهشت 1401
قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است 9 اردیبهشت 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد.

تمامی حقوق مطالب برای “گروه بهداشتی فیروز”محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.