دکتر جعفر سرقینی اهری: سازمان ارزش‌آفرین فیروز در ایران بی‌نظیر است

photo_2016-02-10_19-46-05معاون امور معادن و صنایع معدن وزارت صنعت، معدن و تجارت در حاشیه‌ی برگزاری آیین افتتاح خط تولید صابون گروه بهداشتی فیروز به خبرنگار پیک‌توانا گفت: کارخانه‌ی فیروز ممکن است در ایران مشابه داشته باشد اما سازمانی که اینجا به‌منظور ایجاد شغل برای معلولان ایجاد شده بی‌نظیر است.

دکتر جعفر سرقینی اهری عملکرد گروه بهداشتی فیروز را شایسته‌ی تقدیر دانست و اظهار کرد: فیروز دو رسالت مهم داشته که زنده نگهداشتن ارزش‌های اسلام و اثبات اینکه معلولیت برابر با ناتوانی نیست دو رسالت اصلی این سازمان هستند.

سرقینی اهری اضافه کرد: کاری که فیروز انجام داده در کشور نه تنها کم‌نظیر بلکه بی‌نظیر است و در این عرصه بزرگ‌تر از اینکار، کار دیگری نمی‌توان انجام داد.

این معاون وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: خیلی‌ها واحد صنعتی راه می‌اندازند و خیلی از واحدها دست به تولید می‌زنند اما ارزش این واحد به ایجاد سازمانی است که دست به ارزش آفرینی زده است.

 اهری خاطرنشان کرد: گروه بهداشتی فیروز ثابت کرد که می‌توان ارزش آفرید و بر اساس ارزش‌ها و رویکردهای اجتماعی کار کرد.

وی ادامه داد: من در کشور واحد دیگری که این تعداد از معلولان را مشغول به‌کار کرده باشد شناسایی نکرده‌ام و ما به‌زودی با مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز جلسه‌ای در سطح وزارت‌خانه خواهیم داشت تا از نظرات و ایده‌های ایشان استفاده و البته حمایت کنیم.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *