درخشش نمایندگان فیروز در سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشوری معلولین

درخشش نمایندگان فیروز در سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشوری معلولین
29 آبان 1400
مدیر سایت

سه نفر از ورزشکاران دارای معلولیت گروه بهداشتی فیروز با درخشش در سی و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی دو و میدانی جانبازان و معلولین کشور به مسابقات پاراآسیایی ۱۴۰۱ راه یافتند.

به گزارش فیروز؛ در مسابقات پارادو ومیدانی جانبازان و معلولین کشور که به میزبانی فدراسیون جانبازان و معلولین در تهران برگزار شد، سه نماینده از گروه بهداشتی فیروز حائز مدال شده و خوش درخشیدند.

در این مسابقات در بخش آقایان رضا حیدری در رشته پرش طول به مدال نقره رسید و در بخش بانوان «مهدیه قربانیان» در۲۰۰ پرش متر مدال طلا و «محدثه بارجینی» در رشته پرتاب وزنه به مدال برنز دست پیدا کردند.

گفتنی است گروه بهداشتی فیروز از معدود واحدهای تولیدی است که با راه‌اندازی باشگاه فرهنگی-ورزشی از ورزش افراد دارای معلولیت و کارکنان معلول خود حمایت می‌کند.

گفتنی است تیم ورزشکاران فیروز به سرپرستی زهرا چالیان و مصطفی محمدی و با مربی‌گری مظفر نظری و سکینه عبا فروش به این مسابقات اعزام شد.

سی و پنجمین دوره رقابت‌های قهرمانی کشور دوومیدانی در هفته گرامیداشت بسیج از ۲۳ تا ۲۵ آبان ماه در مجموعه آفتاب انقلاب برگزار شد و ۱۲۹ ورزشکار دارای معلولیت در رشته‌های پرتاب وزنه، کلاب و دیسک در کلاس‌های نشسته و ایستاده، دو صد متر و ۲۰۰ متر و پرش طول با یکدیگر به رقابت پرداختند.

مطالب مرتبط

رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند 10 اردیبهشت 1401
قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است 9 اردیبهشت 1401
گزارش تصویری از حضور رییس جمهور در گروه بهداشتی فیروز 8 اردیبهشت 1401
انتخاب سید محمد موسوی به‌عنوان «چهره ماندگار» 28 فروردین 1401
سفیر استرالیا در بازدید از فیروز: فیروز یک الگوی متفاوت جهانی است 23 آذر 1400
درخشش نمایندگان فیروز در سی و پنجمین دوره رقابت‌های کشوری معلولین 29 آبان 1400

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد.

تمامی حقوق مطالب برای “گروه بهداشتی فیروز”محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.