تجلیل از مدیر عامل فیروز در دوازدهمین همایش زنجیره­ ی موفقیت سازمانی کشور

_DSC4034جایزه­ ی «دوازدهمین همایش زنجیره ­ی موفقیت سازمانی کشور» به رئیس هیئت مدیره­ ی کانون معلولین و مدیرعامل گروه بهداشتی فیرور اعطا شد.

به گزارش پیک توانا: در این همایش که با حضور مدیران موفق­ و سازمان­ها و شرکت­های برجسته ­ی تولیدی و خدماتی سراسر کشور و در سالن همایش­های بین ­المللی صداوسیما برگزار شد، از رئیس هیئت مدیره­ ی کانون معلولین توانا که کارآفرین برترکشوری و مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز نیز هست تجلیل به ­عمل آمد.

گروه بهداشتی فیروز در این همایش در بخش بین­ الملل از سوی اتحادیه­ ی اروپا عنوان «برگزیده­ ی دریافت استاندارد و جایز­­ی بین المللی (qa-pha) تضمین کیفیت و سلامت محصول در صنایع شوینده و بهداشتی» را به دست آورد و همچنین در بخش ملی عنوان «برگزیده­ ی دریافت نشان زرین موفقیت­ سازمانی در نوآوری و  تولید صنایع شوینده» را به خود اختصاص داد.

همچنین در این همایش گفته شد گروه بهداشتی فیروز بر مبنای شاخص ­های ارزیابی مرکز استانداردهای بین­ المللی اتحادیه ­ی اروپا و با تکیه بر اصول استانداردها، ایجاد توسعه و رشد کیفیت محصولات و خدمات، عملکرد مطلوب و مقاومت اقتصادی در دوران تحریم توانسته به یک مجموعه ­ی موفق، مبتکر، معتبر و سرآمد در صنایع تولیدی و خدماتی تبدیل شود.

لازم به ذکر است دوازدهمین همایش زنجیر­ه ­ی موفقیت سازمانی در دوازدهمین دوره ­ی متوالی خود، به همت دبیرخانه ­ی توسعه ­ی صنایع ملی ایران با مشارکت اتاق تعاون ایران و به مناسبت هفته­ ی تعاون به­ منظور تجلیل از شرکت­های پیشرو و سرآمد ایران برگزار شده است.

رقیه بابایی

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *