تبریک مدیران فیروز به کانون معلولین به مناسبت “روز جهانی معلولان”

wg

قائم مقام مدیرعامل و جمعی از مدیران ارشد گروه بهداشتی فیروز صبح امروز به‌مناسبت تبریک “روز جهانی معلولان” در کانون معلولین توانا حضور یافتند.

به گزارش پیک توانا:قائم مقام مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز به‌همراه جمعی از مدیران ارشد این گروه تولیدی هم‌زمان با روز جهانی معلول و به منظور تبریک این روز به هیات مدیره و کارکنان کانون معلولین توانا در مجموعه‌ی کانون توانا حضور یافتند.

قائم مقام مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز در این دیدار این روز جهانی را به کارکنان کانون توانا تبریک گفت و ادامه داد: امیدواریم زمینه‌ی بهره‌مندی از حقوق اجتماعی برای همه ی افراد دارای معلولیت مهیا شود.

مهدی قهرمان‌پور تصریح کرد: معلولیت تنها یک محدودیت است و ناتوانی و محرومیت نیست.

قهرمانپور افزود: افراد دارای معلولیت توانمندی‌های بی‌شماری دارند و درستی این ادعا را کارکنان دارای معلولیت فیروز به اثبات رسانده‌اند.

مدیرعامل کانون معلولین توانا نیز ضمن خوش‌آمدگویی به مدیران ارشد گروه بهداشتی فیروز از آن‌ها تشکر کرد و گفت: از اینکه کادر مدیریت فیروز در این روز جهانی به یاد معلولان بوده‌اند خوشحالیم.

محمدرضا هادی‌پور ضمن تشکر از دیدگاه مدیران فیروز نسبت به مقوله‌ی معلولیت، افزود: ما معتقدیم که افراد دارای معلولیت در توانایی‌های فکری با سایرین برابرند و مدیران فیروز همواره در این اعتقاد ما را همراهی کرده‌اند.

هادی‌پور  اذعان کرد: فیروز سهم بزرگی در اشتغال افراد دارای معلولیت داشته و توانسته الگوی موفقی را در کشور ارایه دهد.

وی در پایان ضمن تبریک این روز جهانی به تمام افراد دارای معلولیت، از زحمات رییس هیات مدیره‌ی کانون تشکر کرده و گفت: تلاش‌های مدیران گروه بهداشتی فیروز در پایداری مشاغل ایجاد شده برای معلولان ارزشمند و ستودنی است.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *