برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا

برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا
3 مرداد 1401
رقیه بابایی
اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز، آفیس و اینترنت توسط مرکز نوآوری گروه بهداشتی فیروز توسط مدرس نابینا برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی گروه بهداشتی فیروز؛ اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز، آفیس و اینترنت روز گذشته توسط مدرس نابینا از طرف مرکز نوآوری گروه بهداشتی فیروز و به همت پارک علم و فناوری استان قزوین و کانون معلولین توانا برای جمعی از شرکت‌کنندگان برگزار شد.
مهم‌ترین ویژگی این کارگاه این بود که یک مدرس دارای محدودیت بینایی مدیریت و تدریس آن را بر عهده داشت و شرکت‌کنندگان کارگاه همگی تندرست بودند.
محسن محمدقلی، مدرس این کارگاه از ناحیه دو چشم معلولیت دارد با این‌حال در زمینه‌های آموزشی، فرهنگی و هنری صاحب توانمندی‌های بی‌شماری است.
گفتنی است مرکز نوآوری فیروز که از حدود یکسال پیش راه‌اندازی شده تا پایان سال برگزاری بیش از ۵۰ کارگاه و رویدار آموزشی و فرهنگی را در دستور کار خود دارد.

مطالب مرتبط

بازدید جمعی‌ از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز از فیروز 2 آذر 1401
بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز 24 آبان 1401
بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا 8 شهریور 1401
برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا 3 مرداد 1401
رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند 10 اردیبهشت 1401
قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است 9 اردیبهشت 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد.

تمامی حقوق مطالب برای “گروه بهداشتی فیروز”محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.