باشگاه فرهنگی ورزشی فیروز

pic897987878

loogoشرکت گروه بهداشتی فیروز از سال ۱۳۸۸ در حاشیه اشتغال معلولان در بخش تولید محصولات، در قالب اسپانسر ورزشی به یاری تیمهای مرتبط با حوزه معلولان و نابینایان پرداخته و در سال ۱۳۹۲ در راستای حمایت متعارف از ورزش معلولان با اخذ پروانه شماره ۲۲۴۹/۹۲/۲۱۴ از سازمان ورزش و جوانان به کار ارزنده خود تحت عنوان “باشگاه فرهنگی ورزشی فیروز” رسمیت بخشیده و در حال حاضر از اعتبار و کارنامه درخشانی در کمیته ملی پارالمپیک و فدراسیون ورزشهای جانبازان و معلولین جمهوری اسلامی ایران دارد.

این باشگاه در حال حاضر با کانون معلولین توانا که از سازمانهای مردم نهاد فعال و بی نظیر ایران است، در تعامل کامل بوده و با پرداختن به زیر ساختهای لازم به دنبال شناسایی، جذب، استعدادسنجی و پرورش روحی و جسمی معلولان است.

در راستای این مهم تشکیل کلاسهای حرکتهای اصلاحی و پیشگیری از معلولیتهای ثانویه برای کودکان معلول زیر ۱۳ سال و پرداختن به ورزش برای معلولیتهای شدید در کنار حمایت از تیمهای موجود و کمک به تامین آتیه بازیکنان حرفه ای با نگاه بلند مدت به کودکان و نوجوانان از جمله برنامه های این باشگاه بوده و هست که کلیه هزینه های آن از سوی شرکت گروه بهداشتی فیروز تامین می گردد.

در حال حاضر این باشگاه با جلب نظر مساعد مدیران شرکت، مجدانه به دنبال ایجاد یک مجموعه ورزشهای آبی برای معلولان و جانبازان (با اولویت آب درمانی و هیدروتراپی و با بهره گیری از آخرین پیشرفتهای روز دنیا) است و گروه بهداشتی فیروز به عنوان بخش خصوصی به جهت ارائه خدمات رایگان به شهروندان معلول، تمایل به سرمایه گذاری در این بخش دارد.

لازم به ذکر است که هم اکنون آقایان حسین رمضانی، سید اکبرحسینی، سیروس ماله میری، محمدحسن هادی و سیدعلی موسوی به عنوان اعضای افتخاری در هیئت مدیره باشگاه انجام وظیفه نموده و مدیرعاملی باشگاه به عهده آقای سیداکبر حسینی است.

[php snippet=39]