بازدید نماینده‌ی مردم قزوین در مجلس از گروه بهداشتی فیروز

IMG_۲۰۱۴۱۲۰۶_۱۵۲۶۲۴نماینده‌ی مردم قزوین در مجلس شورای اسلامی از گروه بهداشتی فیروز بازدید کرد.

به گزارش پیک‌توانا: نماینده‌ی مردم آبیک، البرز و قزوین در مجلس عصر امروز به مناسبت گرامی‌داشت روز جهانی معلول از گروه بهداشتی فیروز بازدید کرد.

“داوود محمدی” در این بازدید ضمن تشکر از زحمات سیدمحمد موسوی به‌عنوان بنیانگذار کانون معلولین توانا به خبرنگار پیک‌توانا گفت: افراد دارای معلولیت می‌توانند در جامعه مفید و موثر باشند و در راه رشد و پسشرفت و اعتلای کشور قدم بردارند.

وی ادامه داد: من قبلا از فیروز بازدید داشته و از نحوه‌ی فعالیت کارکنان این واحد تولیدی حضور ذهن داشتم اما حداقل تاثیری که این بازدید روی من داشت این بود که دیدم معلولیت واقعا به معنای محدودیت نیست و در عین داشتن معلولیت می‌توان با استفاده از تفکر و اندیشه افق‌های روشنی را ترسیم کرد.

محمدی ضمن اشاره به این مطلب که کارکنان دارای معلولیت فیروز با شادابی و طراوت در حال انجام کار بودند اظهار داشت: من از مدیران این مجموعه به‌خاطر ایجاد چنین محیطی که معلولان در آن احساس توانمندی کرده و باور می‌کنند که برای جامعه مفید و اثربخش هستند کمال تشکر را دارم.

وی با بیان این مطلب که در این شرکت امید موج می‌زند و این برای من بسیار جالب است گفت: من مسئولان کانون توانا و فیروز را که مقدمات این کار را فراهم کرده و دست‌اندر کار ایجاد اشتغال برای معلولان بوده‌اند تحسین می‌کنم.

داوود محمدی همچنین ادامه داد: کانون معلولین توانا از مجموعه‌های موفق ماست که به‌جای اینکه حرف بزند عمل می‌کند و با تلاش زیاد توانسته تغییر نگرش عمیقی به‌وجود بیاورد و نگاه جدیدی که بیانگر اثرگذاری معلولان در جامعه است را اشاعه دهد.

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *