بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا

بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا
8 شهریور 1401
مدیر سایت

بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا

معاون علم و فنآوری رئیس‌جمهوری از ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی گروه بهداشتی فیروز؛ معاون علم و فنآوری رئیس‌جمهوری روز شنبه پنجم شهریور ماه در جریان افتتاحیه نمایشگاه خانه خلاق پارک علم و فناوری استان قزوین واقع در سرای سعدالسلطنه، از ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا بازدید کرد.

دکتر سورنا ستاری در این بازدید ضمن آشنایی با پتانسیل‌ کانون معلولین توانا و توانمندی‌های افراد دارای معلولیت، این مجموعه را از پیشروترین مجموعه‌ها در زمینه ایجاد کسب‌وکارهای منطبق با روز جامعه دانست.

وی فعالیت‌های کانون توانا را ارزشمند و مورد توجه دانست و بیان کرد: فعالیت‌های این مجموعه در عمل گواه آن است که جامعه افراد دارای معلولیت شرایط تأمل برانگیزی داشته و نیازمند اختصاص فرصت‌های بیشتر کاری را داراست.

ستاری در ادامه از غرفه دستاوردهای فناورانه و نوآورانه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا که زمینه‌ساز اشتغال بیش از ۱۰۰نفر از عزیزان دارای معلولیت در کنار بیش از ۱۰۰۰ نفر نیروی دو مجموعه ذکر شده است پرداخت. ۵ تیم شرکت کرده در این رویداد به ترتیب زیر می‌باشند:
۱٫ چرم توانا
۲٫ البرز توانا
۳٫ فیروزشاپ
۴٫ پلتفرم توانالرنینگ
۵٫ پلتفرم فیروزجاب
گفتنی است کانون معلولین توانا تاکنون در حوزه‌های فرهنگ و رسانه، بهداشت و درمان، آموزش، صنایع‌دستی، مسکن، اشتغالزایی برای معلولان و… فعالیت داشته و در سالهای اخیر با دریافت مجوز فعالیت ملی، به یکی از بزرگترین ان‌جی‌اوهای کشوری تبدیل شده و امکان ایجاد شعب و دفاتر استانی و شهرستانی برای آن وجود دارد.

مطالب مرتبط

بازدید جمعی‌ از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز از فیروز 2 آذر 1401
بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز 24 آبان 1401
بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا 8 شهریور 1401
برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا 3 مرداد 1401
رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند 10 اردیبهشت 1401
قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است 9 اردیبهشت 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد.

تمامی حقوق مطالب برای “گروه بهداشتی فیروز”محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.