بازدید عاملان فروش گروه بهداشتی فیروز از کانون معلولین توانا

به گزارش پیک توانا:

عاملان گروه بهداشتی و فعالان دفتر مرکزی فیروز در تهران، امروز از کانون معلولین توانا بازدید کردند.

این بازدید به منظور آشنایی و فراهم آمدن زمینه های بیشتر برای همکاری بین فیروز و کانون و با حضور مسئولان و بیش از 40 نفر از عاملان فیروز صورت گرفت.

مدیر عامل کانون معلولین توانا ضمن خوش آمد گویی به بازدید کنندگان، از حضور آنها در کانون ابراز خوشحالی کرده و گفت: فیروز و کانون دو یار جدا نشدنیِ یکدیگر هستند.

محمد رضا هادیپور همچنین از زحمات رئیس هیات مدیره کانون توانا قدردانی کرد و گفت: گروه بهداشتی فیروز علاوه بر اینکه در عرصه تولید به جامعه خدمت می کند با ایجاد شغل در حوزه معلولان نیز افتخار می آفریند. 

هادیپور همچنین در ادامه به معرفی  واحدهای مختلف کانون پرداخت و گفت: کانون توانا در عرصه های فرهنگی، اجتماعی،  ورزشی، اقتصادی، درمان، آموزش و… فعالیت چندین ساله داشته و در هر یک از زمینه های یاد شده کارنامه خوبی به دست آورده است.

عضو هیات مدیره کانون معلولین توانا نیز در این بازدید از حضور کارکنان و عاملان فروش فیروز تشکر کرد و گفت: فیروز در سنگر اقتصاد همواره به معلولان و اشتغال آفرینی برای این گروه اندیشیده است.

سبد اکبر حسینی به این مطلب که کانون و فیروز در زمینه های مختلفی می توانند پشتیبان یکدیگر باشند اشاره کرد وگفت: امروز 18 سال از فعالیت های فرهنگی و اجتماعی کانون توانا می گذرد و کانون تا امروز بدون درخواست کمک بلاعوض و تنها بر پایه فعالیت های اقتصادی خود در این راه گام برداشته است.در پایان ، این گروه به بازدید از قسمت های مختلف کانون معلولین پرداخته و با اعضای کانون توانا عکس دسته جمعی گرفتند.

منبع: http://kanoon.irantavana.com

گزارش تصویری

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *