بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز

بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز
24 آبان 1401
مدیر سایت

جمعی از دانشجویان نخبه با هماهنگی بنیاد نخبگان از گروه بهداشتی فیروز بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی فیروز؛ صبح امروز گروهی از دانشجویان نخبه با هماهنگی بنیاد نخبگان از گروه بهداشتی فیروز بازدید کردند.
این بازدید که با حضور مهندس لک، معاون بنیاد نخبگان قزوین انجام شد، به‌منظور ایجاد هماهنگی بیشتر بین صنعت و دانشگاه، استفاده از پتانسیل‌های دانشگاهی و آشنایی دانشجویان با فضای صنعت و تولید صورت گرفت.
در این بازدید توانمندی نیروهای دارای معلولیت، چگونگی ایجاد اشتغال برای این گروه، مراحل گزینش و تعیین ایستگاه کاری معلولان و… برای دانشجویان شرح داده شد.
همچنین دانشجویان که مدیران و صنعتگران آینده جامعه هستند در مجموعه فیروز با اندیشه کارآفرینی و پرهیز از اتوماسیون در جوامعِ دارای نیروی بیکار آشنایی پیدا کردند.
گفتنی است در این بازدید حدود ۵۰ دانشجوی نخبه از دانشگاه‌های مختلف کشور و با هماهنگی بنیاد نخبگان قزوین از خطوط شامپو، صابون، کرم، پودر فیروز بازدید کرده و با فعالیت نیروهای دارای معلولیت آشنا شدند.

مطالب مرتبط

بازدید جمعی‌ از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز از فیروز 2 آذر 1401
بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز 24 آبان 1401
بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا 8 شهریور 1401
برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا 3 مرداد 1401
رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند 10 اردیبهشت 1401
قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است 9 اردیبهشت 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد.

تمامی حقوق مطالب برای “گروه بهداشتی فیروز”محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.