انتخاب سید محمد موسوی به‌عنوان «چهره ماندگار»

انتخاب سید محمد موسوی به‌عنوان «چهره ماندگار»
28 فروردین 1401
مدیر سایت

انتخاب سید محمد موسوی به‌عنوان «چهره ماندگار»
مدیرعامل گروه بهداشتی فیروز به‌عنوان «چهره ماندگار» انتخاب شد.

به گزارش روابط عمومی گروه بهداشتی فیروز: موسوی عصر دیروز در هشتاد و یکمین جلسه شورای گفتگوی دولت و بخش خصوصی استان قزوین که با حضور استاندار قزوین، معاون اقتصادی استانداری، دادستان قزوین، رئیس سازمان صمت، مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان، رئیس سازمان جهاد کشاورزی، رئیس اتاق بازرگانی استان و جمعی از صادرکنندگان در استانداری قزوین برگزار شد، به‌عنوان «چهره ماندگار» انتخاب و از استاندار تندیس و لوح افتخار دریافت کرد.

کارآفرین برتر کشور در زمینه اشتغالزایی برای افراد دارای معلولیت در این مراسم از سختی‌های موجود بر سر راه کارآفرینان انتقاد کرد و خواستار توجه جدی مدیران دولتی به رفع موانع مزاحم تولید، سرمایه‌گذاری و کارآفرینی شد.

بنیانگذار کانون معلولین توانا همچنین اظهار کرد: بیش از ۷۰۰ شغل برای معلولان ایجاد کرده‌ایم اما همچنان با سختی‌ها و موانع زیادی در مسیر تولید مواجه‌ایم که ما را خسته کرده است.

این کارآفرین شاخص ملی خطاب به استاندار و مدیران اجرایی اظهار داشت: آقایان مطلع باشید که در کشورهای خلیج فارس برای تولیدکنندگان ما فرش قرمز پهن کرده‌اند و دارند کارآفرینان شما را جذب می‌کنند و اگر سختی تولید ادامه یابد و موانع را از مسیر برندارید بسیاری این دعوت را می‌پذیرند.

این کارآفرین موفق ضمن گلایه از عملکرد بانک مرکزی در اجرای عدالت گفت: در کشورهای توسعه یافته ارز هدفمند به کارآفرین می‌دهند اما در کشور ما اینگونه نیست و عزیزکرده‌ها و دردانه ها این ارز را می‌گیرند.

مشاور سازمان ملل در امور معلولان ایرانی بیان کرد: در کشورهای پیشرفته ارز حمایتی را برای پایداری توسعه پرداخت می‌کنند و بد نیست از برخی کشورها الگوبرداری کنید و برای نمونه ببینید در آلمان از یک کارآفرین چگونه حمایت می‌کنند اما ما با تولیدکننده چه می‌کنیم.

موسوی اضافه کرد: شما که به راحتی توانستید امثال ریگی و داعش‌های نظامی را دستگیر و نابود کنید چرا در مبارزه با داعش اقتصادی موفق نمی‌شوید؟

بنیانگذار و رئیس هیئت مدیر کانون توانا افزود: باید امنیت اقتصادی را برای فعالان این عرصه مهیا کنیم تا تولیدکننده با کمترین دغدغه و نگرانی به فکر تولید باشد.

موسوی تصریح کرد: باید با نگاه تخصصی و کارشناسی کارآفرینان دسته بندی شوند زیرا یک نفر از خاک معجزه می کند و برخی مسئولیت اجتماعی دارند و برخی با سهولت بیشتری کار می کنند و نباید همه را یکسان دید.

این کارآفرین ملی در پایان مراسم مورد تجلیل قرار گرفت و به‌عنوان یک چهره ماندگار شناخته شد.

مطالب مرتبط

بازدید جمعی‌ از دانشجویان دانشگاه آزاد تهران مرکز از فیروز 2 آذر 1401
بازدید دانشجویان بنیاد نخبگان از فیروز 24 آبان 1401
بازدید معاون علمی و فنآوری رئیس‌جمهور ازدستاوردهای فناورانه و نوآورانه مجموعه گروه بهداشتی فیروز و کانون معلولین توانا 8 شهریور 1401
برگزاری اولین کارگاه آشنایی با کلیدهای میان‌بر ویندوز توسط مدرس نابینا 3 مرداد 1401
رئیس‌جمهور در کارخانه فیروز:  کارگران دارای معلولیت مجاهدان راه خدا هستند 10 اردیبهشت 1401
قانون حمایت از معلولان اجرا شود / فیروز برکت محور است 9 اردیبهشت 1401

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

محصولات گروه بهداشتی فیروز با دارا بودن بالاترین استانداردهای کیفی در طی تمام سالهای فعالیت، موفق شده تا با جذب اعتماد مشتریان، حضور مداومی در سبد محصولات بهداشتی خانواده ها داشته باشد.

تمامی حقوق مطالب برای “گروه بهداشتی فیروز”محفوظ است و هرگونه کپی برداری بدون ذکر منبع ممنوع می باشد.