آنچه ما به دنبالش هستیم در گروه بهداشتی فیروز عملیاتی شده

8IMG_0559

معاونت توانبخشی سازمان بهزیستی کشور:

آنچه ما به دنبالش هستیم در گروه بهداشتی فیروز عملیاتی شده

دکتر سخنگویی در بازدید از شرکت فیروز و حضور در جشنی که کارکنان این شرکت به مناسبت روز پدر برای سید محمد موسوی، مدیر عامل این شرکت گرفته بودند گفت: من هر وقت معلولی را می دیدم که شاغل شده از خودم می پرسیدم این فرد تا چه مدت می تواند شاغل بماند و شغل خود را از دست ندهد؟ اما امروز در اینجا معلولانی را می بینم که شغل مطمئنی پیدا کرده اند.

یحیی سخنگویی در ادامه گفت: من از زمان تحصیلم و در سال هایی که در حوزه توانبخشی فعالیت کرده ام تاکنون این تعداد معلول را ندیده بودم که در یک جا و هم زمان مشغول به کار شده باشند و دیدن این صحنه امروز برای من بسیار غافل گیر کننده بودند و امروز یکی از شگفت انگیزترین روزهای زندگی من محسوب می شود.

وی تاکید کرد: من در گذشته چیزهایی از اشتغال معلولان در فیروز شنیده بودم و دوستان برایم توضیحاتی داده بودند اما باور آن تعریف ها برایم سخت بود و من امروز، اینجا به این باور رسیدم که شما عزیزان برای ما یک برند هستید و ما در بیرون شما دوستان عزیز را به کسانی که با وجود داشتن معلولیت هایی کمتر از شما، به دنبال شغل نمی روند نشان می دهیم و از آنها می خواهیم که توانمندی های خود را باور کنند.

این مسئول سازمان بهزیستی با اشاره به اینکه آقای موسوی می خواهند تعداد نیروهای شرکت را افزایش بدهند گفت: آنچه ما به دنبالش هستیم در اینجا عملیاتی شده و آن چیزی جز توانمند سازی معلولان نیست.

دکتر سخنگویی اذعان داشت: ما با دیدن شما امیدوار می شویم و به این نتیجه می رسیم که می توان برای معلولان می توان کارهای بزرگ انجام داد و حرکت های موثر و بزرگی صورت بخشید.

وی هم چنین اظهار کرد: من در اینجا دیدم که می توان معلولان را با معلولیت های مختلف گرد هم آورد و برایشان گام های مفید برداشت.

IMG_0641 IMG_0640 98IMG_0617 8IMG_0559 1IMG_06048IMG_0559 5IMG_0565 3IMG_0574 2IMG_0575IMG_0530 IMG_0528IMG_0521 IMG_0520 IMG_0516 IMG_0512

[divider top=”0″]

مطالب مرتبط

نظر بدهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *